مراحل اخذ رتبه مشاور تولید نیرو

 

اخذ رتبه مشاور تولید نیرو
اخذ رتبه مشاور تولید نیرو

 

اخذ رتبه مشاور تولید نیرو

 

برای اخذ رتبه مشاور تولید نیرو باید بدانید که ۵ گروه وجود دارد. شرکت شما بر اساس نوع فعالیتی که انجام می دهد باید یکی از این زیرگروه ها را برای رتبه بندی انتخاب کند. انرژی بهینه سازی و تجدیدپذیر، انرژی هسته ای، انتقال نیرو، تولید نیرو و مخابرات نیرو به عنوان زیرگروه های مهم هستند. در صورتی که رتبه یک را برای هر یک از این زیرگروه ها دریافت کنید می توانید مشتریان بیشتری را برای سرمایه گذاری جذب نمایید. مشتریان سرمایه گذاری های کلان را تنها در شرکت هایی که رتبه بالاتری دارند انجام می دهند. رتبه بندی شرکت های تولید نیرو بر اساس استانداردها و فاکتورهای متفاوتی تعیین می شود.

 

زیر رشته های تولید نیرو برای رتبه بندی

جهت کسب رتبه مشاور تولید نیرو باید با زیر رشته های این تخصص آشنایی بیشتری داشته باشید. تولید نیرو و انتقال نیرو به عنوان اصلی ترین و مهمترین بخش های این تخصص هستند. هر یک از آنها دارای استانداردهای خاصی می باشند که زمان رتبه بندی شرکت لحاظ می گردند. زمانی که فعالیت مشاور بر اساس تولید نیرو باشد باید تجزیه و ارزیابی پروژه های پیشنهادی به بهترین نحو ممکن انجام شود. نظارت روی هر یک از مراحل ساخت به عنوان مهمترین مرحله برای گروه تولید شناخته می شود. برای بهره وری از تولید انرژی بهتر است که راهکارهای مناسبی را به کار بگیرید. نصب و راه اندازی هر یک از نیروگاه های حرارتی را باید بر اساس فاکتورهای گروه تولید نیرو انجام می شود.

برای اخذ رتبه مشاور تولید نیرو باید به بخش انتقال و توزیع نیرو توجه داشته باشید. تجزیه و ارزیابی هر یک از پتانسیل های اقتصادی و فنی پروژه های پیشنهادی باید طبق استانداردهای گروه انتقال نیرو انجام شود. انواع طرح های اولیه را باید برای رتبه بندی انتقال نیرو آماده کنید. روی تمامی مراحل ساخت و اجرای پروژه نظارت دقیقی اجرا می شود. در صورتی که نظارت دقیق روی مراحل وجود نداشته باشد، اجرای پروژه به درستی انجام نمی گردد. کاهش دادن تلفاتی که مربوط به شبکه توزیع است را در رتبه بندی انتقال نیرو لحاظ می کنند.

 

شرایط رتبه بندی مشاور تولید نیرو
شرایط رتبه بندی مشاور تولید نیرو

 

چگونگی اخذ رتبه مشاور تولید نیرو

 

برای ارائه گواهی رتبه مشاور تولید نیرو عوامل متنوعی را در نظر می گیرند. ساختار مدیریتی، نیروی انسانی، پروژه های انجام شده و امکانات پشتیبانی از فاکتورهای مهم رتبه بندی هستند. شما بعد از اینکه ثبت شرکت میکنید باید برای جذب مشتری اقدام به رتبه بندی مشاور شرکت نمایید. بر اساس امتیازهایی که شرکت دریافت می کند رتبه بندی انجام می شود. امتیازی که مربوط به سوابق کاری است را بر اساس مدرک تحصیلی اعضای هیئت مدیره در نظر می گیرند.

امتیازی که مربوط به تجربه کاری مشاوران می باشد را بر اساس نوع پروژه هایی که انجام داده اند در نظر می گیرند. امتیاز ساختار مدیریتی هم بر اساس طبقه بندی مشاغل و بسیاری از دیگر فاکتورها لحاظ می شود. همچنین باید بدانید که امتیازات پشتیبانی هم بر اساس فاکتورهای متنوعی مانند تجربه و توان مالی بررسی می شود.

 

شرایط لازم برای رتبه بندی مشاور تولید نیرو

 

برای اخذ رتبه مشاور تولید نیرو باید بدانید که سه اولویت را در نظر می گیرند. هر یک از این اولویت ها دارای استانداردهای خاصی هستند که باید به خوبی آنها را در نظر داشته باشید. در صورتی رتبه سه به شرکت ارائه می شود که تعداد کار مجاز شرکت ۴ عدد باشد. باید فرد کارشناس شرکت سابقه کاری اش ۱۰ ساله باشد و فعالیت هایشان را به صورت قانونی انجام دهد. همچنین باید دو نفر کارشناس که ۸ سال سابقه دارند هم در شرکت حضور داشته باشند. امتیاز ساختار مدیریتی و امکانات پشتیبانی برای کسی رتبه سه باید به ۵۰ برسد. در صورتی که افراد شرکت فنی نباشند و تجربه کاری زیادی نداشته باشند رتبه سه دریافت می کنند.

دریافت رتبه مشاور تولید نیرو در اولویت دو بر اساس تخصص و تجربه کارکنان لحاظ می شود. سرگروه شرکت باید ۱۲ سال سابقه کار داشته باشد و سه نفر دیگر شرکت هم سابقه کاری شان باید به ۱۰ سال برسد. امتیازی که مربوط به پشتیبانی و ساختار مدیریتی است برای کسب رتبه دو باید به ۱۲۰ برسد. برای اخذ رتبه یک نیاز است که تعداد کار مجاز شرکت به ۶ عدد برسد. فردی که سرگروه می باشد باید ۱۵ سال سابقه کاری داشته باشد، ۴ کارشناس دیگر که در شرکت فعالیت می کنند باید سابقه شان تا ۱۰ سال باشد. امتیاز مدیریتی و پشتیبانی شرکت برای دریافت رتبه یک باید ۱۵۰ باشد.

 

مدارک لازم اخذ رتبه مشاور تولید نیرو
مدارک لازم اخذ رتبه مشاور تولید نیرو

 

مدارک مورد نیاز برای اخذ رتبه مشاور تولید نیرو

 

حتما مدارک متنوعی را نیاز است که برای اخذ گرید مشاور تولید نیرو تحویل دهید. هر یک از این مدارک کمک می کنند که امتیاز لازم را کسب نمایید. هر مدرکی که مربوط به اطلاعات شخصی اعضای هیئت مدیره می باشد باید تحویل داده شود. همچنین باید تمامی مدارکی که مربوط ساختار مدیریتی شرکت می باشد را هم تحویل دهید تا امتیاز بندی به درستی انجام شود.

 

3.7/5 - (3 امتیاز)
مشاوره رایگان